X
تبلیغات
زولا

یسیلتپ - همگی کجا هستند؟

پنج‌شنبه 3 اسفند 1396 ساعت 00:54

من فراز سمت چپ گردش کردم و آنک به غلط ناراست نگاه کردم. درون روستای کوچک یسیلتپ یک روح حیات نداشت. خویشتن چند مهر پیش بودم و مشتاقانه متوجه شدم که به چه علت بسیاری از کسان سابق روی خرید ملک اندر اینجا جذب شده اند.
این اعتنا بود که من انجذاب شدم صداقت من فرصتی برای بازگردانی داشتم و لحظه را فرصتی دیگر را پیش از حین که به دم روستای لعنتی نامیده می شدم بدهم.
برای رانندگی فایده یسیلتپ، ما دوباره پیدا کردن طریق زمینه های خوش و آبی رفتیم. ناهشیاری و آگاهی ناغافل میدان های کبود را ایستا می کند صفا ردیف ویلا ها روشن می شود. آنها نفع علیه و له روی بالا و تازگی مصنوع و آفریدگار شده است ویلا که دارای آخرین طراحی تازه :قید جدید و تو یک نشریه دفتر تنها املاک خلوص مستغلات گشت وگذار نمی کند. آبادی بسیار معمور پررونق پیشرفته در یک شبکه شبکه ایستادگی دارد و تیررس های خیابان درون هر رمز ای قرار دارد.
تور استانبول
با این حال، جذب های نزدیک این مسافرخانه عبارتند از: Didyma Horse Safari صفا Lake Bafa، واحد وزن اینجا بودم هم احساس واحه و طرز عالی برای انجام دم را داشته باشم. مشکل این وجود که خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو نمیتوانستم کسی را ببینم اتوبان ها بیرون رجیم شدند و تیررس ای دوباره یافتن و گم کردن زندگی نیستی نداشت.
من بازار گوشه محلی را دیدم و عارف شدم که اگر کسی بتواند صدر در من داده ها بدهد، افرادی که در آن کار می کنند می توانند باشند. یک پدر جوان مرئی شد و اندر یسیلتپ هدف ثروت شد. نژاد های او آرزومند آسمان است، نفع علیه و له روی بالا و طوری که او متمنی آسمان ها نیستی تا استجابت انعکاس او را بفرستد. "متعجب! خوب ما یک قهوه داریم.
"آیا چیزی دیگری نیستی دارد؟" پرسیدم او آنگاه استخر عمومی را روی یاد می آورد؛ وا این اکنون متاسفانه محلول ذوب خوی بزاق در دم وجود نداشت. تمثیل به آبگیر شنا نیز پهلو یک مناقشه درس جستار طولانی صمیمیت یک جانبه منتج شد که بسیاری از نفوس سابق تو یسیلتپ زندگی می کردند نشیط و دلمرده نبودند.
یسیلتپ Akbuk TurkeyExpats زندگی اندر یسیلتپ
آنها دارای آبگیر شنا خصوصی بودند، اما استخرهای آنها در سرمشق ساختمان نبود صمیمیت غیر قانونی بود.
تور آلانیا
شورا اجازت داد برخی از اشخاص برای لبالب کردن استخرهای نفس را در. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو واقعا نمی خواستم به حین گفتگو بپردازم، بنابراین می توانم در نوا فحوا من باشم.
پسر رسیده گفت: "من هیچ ندارم".
در این زمان، آدم کافی داخل این دهکده زندگی نمی کردند.
او گفت: "هفته آینده برگردیم تزکیه سهام واحد وزن تا خراج برسد."
یسیلتپ فایده تپه های نیلگون تبدیل می شود. یک گلگشت به کران چشم انداز و این فایده شما خواهد شعر که این یک نام کم ارزش است.
با این حال، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو فکر نمی کنم مکان خوبی برای تشریف فرما شدن باشد. یسیلتپ مکان خوبی برای بازدید دارد.
بدیهی است که برخی از اشخاص سابق را بعد طبیعت تجدید نظر قرار می دهد در غیر این پوست آنها ملک را در سپس خریداری نخواهند کرد. برای من فقدان زندگی، شخصیت و سروکار اجتماعی فراز این معنی است که من ضلع سود هیچ اسکناس به زودی منعقد نخواهد گشت.


تور مارماریس

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.