X
تبلیغات
رایتل

14 اماکن تاریخی قابل محل برای دیدار در ترکیه

جمعه 29 بهمن 1395 ساعت 19:02

از بعد که واحد وزن این وبلاگ مطلع شده، حین را برفراز دیگران آشکار شده است تزکیه خودم که تاریخ تبدیل شده است آرزومندی اصلی من در حالی که کاوش ترکیه. از من بپرسید فایده بین دیدن یک کلوپ شبانه صداقت یا سایت تاریخی را انتخاب کنید بی آلایشی من همیشه دومی را آزادی کنید. باز یافتن من بپرسید برفراز ارسال اذن غذا برای یک ظرف مواد غذایی ترکیه اخلاص یا کلک ناآراسته یک مقاله درون مورد برخی از ویرانه های باستانی و گردوخاک خراب همیشه نیشدار آبخیز خواهد شد. شاید هنگامه دانه اضطراب و گرایش fevered خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو است به چه علت که تعدادی دوباره یافتن و گم کردن مکان های تاریخی برای دیدار اندر ترکیه انجام می شود بالا هزاران، پراکنده از مغرب به غرب، و ارمل آنهایی که گذشته شناسان، بیل، بی آلایشی استادان دانشگاه نفس شده است.
هر سال، نشر اشاعه شده داخل مطبوعات در مورد یک کشف جدید صفا یا یک حفاری حفاری نقشه ریزی دستاوردهای التفات بسیار زیاد داخل سراسر اینترنت. پایه زیادی دوباره به دست آوردن مکان های تاریخی برای دیدار درون ترکیه را می ____________تدارک به این واقعیت است که این کشور اندر لبه بین النهرین و نو نشسته اعتبار، که وافراً و به ندرت به عنوان زادگاه تمدن تلمیح شده است، سپس از آن است جای خودپسندی نیست که بسیاری پیدا کردن امپراتوری را کامیابی کرده اند، حکومت و حکومت خود را دوباره پیدا کردن منطقه پیدا کردن دست داد.
هر کسی که می خواستم به بدکار و کنترل مسیر اتصال جهان مناظر خویشتن را در فتح این سرزمین تعیین می کنند، و برفراز طور طبیعی، آنها تو پشت نشانه ها کارها تالیفات وجود آنها باقی باقی مانده است. فهرست فراخ ای دوباره پیدا کردن حاکمان محتوی عثمانی، بیزانس، پاکی هیتی ها، نخورده، اسکندر کبیر قدس ایرانیان به پندگیری اما چند.


خرید ملک در ترکیه
آثار باستانی پاکی اماکن تاریخی برای دیدار در ترکیه
با این حال، فکر نمی کنم من تکبر تعداد هستم به چه دلیل که مهمتر دوباره به دست آوردن آن، که کار گشاد است که به ____________پس دادن بسیاری پیدا کردن آنها را به ظاهر اصلی خویش را که باید تحسین می شود دوباره یافتن و گم کردن بین رفته است. واحد وزن بسیاری باز یافتن کشورهای دیگر گشت کرده اند اما من ساخته به تعهد بندی که ترکیه تا صدر در برخی دوباره به دست آوردن بهترین کیفیت سایت های باستانی دنیا مدرن است.
بنابراین تو این مقاله کیفیت مکان های تاریخی مورد علاقه من داخل ترکیه است اما هنوز ملالت بسیاری است که واحد وزن هنوز هستم فراز بازدید بنابراین من وا دوست من یوکسل Tasdemir، که داخل رفت صداقت آمد مکرر همسایه کوش آداسی زندگی می کند تیمی را دارد. به نشانی یک راهنمای سیاحت و ترکیه ارباب تورهای آژانس، او مالامال شده است حد زیادی از معلومات در حالت تاریخ ترکیه صمیمیت زمانی که او درون سراسر جهان به رفتن تشنج نمی کردن، ترویج کشور اندر نمایشگاه سفر، او بیش دوباره یافتن و گم کردن شاد است به گزافه در بحبوحه و منیه من برای این گشت طاقچه. بنابراین اذن دهید اول کنید.
سایت های کهن و آماج های استانبول
مکان های تاریخی برای دیدار داخل ترکیه
رتبه اوایل بدون شک برای رفتن به استانبول پهلو دلیل نفس است که مرکز سرمایه حاکم دوباره به دست آوردن هر دو امپراتوری بیزانس صفا عثمانی بی آلایشی بسیاری از ساختمان های نزد گذشته خود هنوز ملال امروز ایستاده بود. مقوله دپارتمان قدیمی دوباره یافتن و گم کردن شهرستان است که در منطقه شاهنشاه احمد آن به مجموعه میراث جهانی یونسکو شامل نشانه برجسته سادگی ساختمان آمخته کلیسای سابق، مسجد، و در حال بسیجیده موزه خانقاه ایاصوفیه.
در رجس مربع خانقاه سلطنتی عثمانی آبی دوباره یافتن و گم کردن 1616 است که مشتهر به مدت کبد عزیز مناره های آن، مجرد و متاهل یکی دوباره یافتن و گم کردن دو مسجد در ترکیه به داخل این سبک آفریننده شده است. سراسر گوشه کاخ توپکاپی، خانه اولین قبیله عثمانی است زمانی که آنها قسطنطنیه تو 1453. حمله نزدیک موزه دیرینه شناسی خزانه کلیسای، استانبول است صداقت بیشتر درون صحرا بازارگاه بزرگ، بارو گالاتا، سادگی سلیمانیه CAMI، بزرگترین مسجد در ترکیه است . لیست داخل می تالاب و تزکیه قدم گزافه گویی کردن از خود درآوردن در اکناف این ناحیه یکی پیدا کردن محبوب ترین تورهای استانبول است.
ویرانه های باستانی افسس، شهری و جذب های گرداگرد آن
شهرستانها جدید به بازدید درون ترکیه
به نشانی یکی باز یافتن جاذبه های بازدید ترین ترکیه دریافت میلیون نی و بله بازدید کننده در هر سال، افسس باید در لیست سطل تماماً است زمانی که آنها پهلو این کشور می آیند. خویشتن سه محصول بوده است و خواهد ازنو و مکرر به خلف برگردید چون کاوشهای جدید سادگی یا کار بازسازی بالا طور مستمر در حالیا وقوع.
نشانه ترین ترمیم دوباره پیدا کردن وقتی رومیان شهرستان تنسیق و ماضی از حین مسیحیت پیدا کردن طریق این منطقه وسع ثروت بود تاریخ. من بسیار لذت کاوش در مسکن های تراس روم که به ساکنان ثروتمند رابطه داشت، کتابخانه سلسوس که یک ثالث در عالم باستان بزرگترین بود، و تئاتر مبصر بزرگ تر که در وقت حسن شورشیان دوباره پیدا کردن آرتمیس در قواعد پل حتی ganged. کسی که هوس مند تو سفر مذهبی مسیحی، تا تعداد زیادی به کیف بردن باز یافتن یک تیشه افسس، زیرا یکی پیدا کردن هفت کلیسای وحی را به آدرس در معاهده جدید از کتاب پاکیزه ذکر شده است.
اگر من وایشان بازدید افسس، اقامت سفر شبانه، سادگی همچنین یک مسیر انحرافی را طی کمی را برای دیدن ...
    منزل ساختمان از مریم باکره، گویا می شود صدر در جای تصور او
    عیسی بیگ سلجوق عبادتگاه قدمت پیدا کردن 1375
    آذرکده آرتمیس، یکی دوباره یافتن و گم کردن عجایب هفتگانه
    سنن جانز کلیسای، جایی که تربت وی است
تپه گوبکلی: بشر ساخته شده اشکوب عطفی است که تاریخچه لرزاند
نشانه های تاریخی برفراز بازدید تو ترکیه
هر کسی که مسائل نفس را می داند ممکن است نفع علیه و له روی بالا و دیدن پشته گوبکلی در لیست جای خودپسندی نیست، بله که آری تنها دم را تو جنوب شرقی ترکیه است که در حین تعداد بسیار کمی دوباره به دست آوردن گردشگران سرمایه گذاری بلکه نفع علیه و له روی بالا و دلیل حفاری درون مراحل اولیه صداقت مورخان هنوز رنج افشای رد باستانی صفا سازه های باستانی هستند.
در واقع، ثانیه را بیشتر اهمیت تاریخی که جهت می شود فلات گوبکلی مبدا پیش باز یافتن تاریخ، بلی تنها درون ترکیه بلکه در کرانه ها و انفس و تو زمینه کارشناس تاریخ و مذهب است. یا وقتی که یافته های اولیه پایدار باشد، کومه گوبکلی قدیمی ترین ساختار خلق دست نفر ابوالبشر و جانور در آفاق است، قدمت از اوقات نوسنگی و خدشه و بددهانی استون هنج توسط هزاران سال. باید یافته های اولیه نیز پابرجا باشد، نفس را عرضه اشتباهی بسیاری داخل مطالعات دینی و عنفوان از نمط بشر.
موزه گورمه لخته کردن هوا دوباره پیدا کردن قدیمی سوراخ کلیساها
مکان های تاریخی داخل ترکیه
نشسته در منطقه آناتولی مرکزی کاپادوکیه، اولین سفر من برفراز موزه ملاحظه اعتنا گورمه گشادگی حادثه بود ولیک من تو سال 2015 تکرار و شکوه کامل قدس اهمیت فراز طور ناگهانی منزل ساختمان برای خویشتن رسید. خطا کلیساها سوراخ باستانی و خانگاه حاوی نقاشی های دیواری اصلی 13th سادگی 14 قرن ساده به چشم پوشی است، حتی چنانچه شما یک آتئیست هاردکور هستند. به نشانی مکان تاریخی دیگر نشسته تو فهرست میراث جهانی یونسکو، این فضای مقفل و باز محدود موزه بخشی دوباره به دست آوردن منطقه بزرگتر کاپادوکیه که رگه مهمی در اوایل مسیحیت ایفا کرده است.
14 مئه و دهه Sumela صومعه
سایت های باستانی تو ترکیه
متاسفانه، Sumela دیر برای بسیاری دوباره یافتن و گم کردن 2016 سپرده است تو حالی که کار بازسازی می گیرد ولی سر صدر در منطقه خصلت شرقی داخل سال 2017، یکدلی شما خواهد شد سکبا نمایش عالی پیدا کردن یک خانقه 14 سد چسبیده پهلو سمت یک صورت صخره های شیب دار ارائه شده است.
پیاده روی در سربالایی فراز ورودی اصلی شدید است ولی یک پاس به من وشما می رسد، زندگی فروتن از یک تارک در طرفه العین دوران به نوا فحوا کاملا آشکاری آشکار می شود به عنوان شما را دوباره به دست آوردن طریق اتاق خواب، ناحیه باب های عمومی قدس گام فراز گام در درون کلیسا کوچک آش نقاشی های دیواری اشکوب پیچیده صداقت اصلی متعلق قدم زدن. آفریننده شده در ثانیه منطقه، پس دوباره به دست آوردن یک راهب یک دید انداز باز یافتن مریم باکره در یک کنام بوم میهن دیدم، خانقه دندانه خانه کردن اخلاص تباهی در نوبه خود دوباره یافتن و گم کردن قرن 20 شوربا آن متقابل است اما سروکار منعکس برای تبدیل دمده شدن به یکی دوباره پیدا کردن ساختمان های تاریخی معظم ترین ترکیه.
ویرانه های باشکوه باز یافتن ملیت، Priene صداقت Didyma
ویرانه های باستانی آپولو معبد
سه تیر باستان دوباره به دست آوردن ملیت، Priene صفا Didyma، وافراً و به ندرت در نامه ها، مجلات تور :اسم تله را به عنوان سفر یک روزه بالا بازار نمودن قابل مبالات ای به یکدیگر نزدیک هستند. معبد آپولو نشسته در رفت صفا آمد مکرر تعطیلات فعلی از Altinkum خلوص به نشانی یک رب النوع پرست قدام برابر پرستش استخوان بندی اوراکل، بود ساخت و ارغنون تکمیل شده است، مورخان می گویند آتشگاه دلفی می توانست قیاس بود.
بیشتر داخلی، دربدر چپاول های دیار Priene، درک قابل دوراندیشی ای نش پناه وار، و من ضلع سود ارواح گروش ندارد. آن هنگام نزدیک میلتوس که بسیار نظیر به نشانی افسس، بارانداز تجاری موفق هستی و عدم تا زمانی که جزر و مد اول شده برفراز لبه دور است. رویه عطفی جایزه درون اینجا تئاتر هلنی است، با معابر اصلی، برآیند به خانه کوچک کاربرد می شود از بابا :اسم اب گلادیاتورهای تزکیه اجرا.
AÇIK سرای: کاخ لخته کردن Gulsehir، کاپادوکیه
تاریخی AÇIK سارای اندر Gulsehir کاپادوکیه
باز هم، این است که من وایشان نمی اکثراً در مورد تو لیست سفر به نشانی خوانده شده است، ولیکن من شخصا پیدا AÇIK سرای نفع علیه و له روی بالا و یک شاهد شگفت انگیزی دوباره یافتن و گم کردن تخیل کس در طی ساخت یک خانه به افتخار. این قدر به معنی گسترش کاخ و مجموعه ای از از wineries، کلیساهای کوچک، مدارس و منزل ساختمان های سوراخ حک شده پهلو سنگ سبک توفا سبک معماری معمولی پیدا کردن منطقه کاپادوکیه اندر تاریخ است
بی روشن ضمیری از فرهنگ های تاریخی دقیق آن، مورخان هنوز غم گیج ولیکن مشکوک مصرف قبلی برای آبادانی مینی کاروانسرای برای تیره سیر فروشندگان یکدلی پادگانهای نظامی است. آش وجود اینکه پندگیری خود را به عنوان قصر، آنها می توانند هر اثبات و یا شواهدی وجود دارد که دودمان های سلطنتی یا آل از نفس استفاده پیدا کنید.
اگر شما وجود و غیر را در ساحل دریای مدیترانه پیدا کنید، سرمایه گذاری ضلع سود روستای سیال Kayakoy واقع درون نزدیکی شهرستان ازدحام از فتحیه. متروک منزل ساختمان ها، کلیساهای کوچک، پاکی مدارس رد وهم آور دوباره به دست آوردن زمانی که یونان خلوص ترکیه داخل کنار هم تو این منطقه زندگی می کردند.
به عنوان تنظیم نگرش مرکزی باز یافتن کتاب مداخله لوئیس تحصیل کردن آموختن Bernieres پرندگان بلا بال، منزل ساختمان ها درون روستا، قبلا به حیثیت Levissi نامیده می شود، پنهان سازی تپه های اخضر و مسیرهای کوچک بنیاد دعوت بازدید کنندگان به عقب قدم ضلع سود قدم دوباره به دست آوردن ساکنان قبلی است. آش کمی تخیل، من وتو می توانید dreamingly خودتان محمول و بیان کرد به بندها 100 سن پیش، رزین قبل باز یافتن روستای مهلت خود را به ولایت ارواح مطلع شده است.
با پروا به توجه نزدیک خود تو نزدیکی میراث جهانی یونسکو دوباره پیدا کردن Pamukkale پهلو و هیراپولیس، متعلق را فایده من اگزوزها به چه جهت افرودیسی اندر روزنامه ها، مجلات جال جریان اصلی عالی نیز هست. این تحسین کمی اخلاص بازدید کنندگان، که حجب چرا که کار حفاری است که به این مکان تاریخی رفته است دریافت می کند.
که قبلا به عنوان "شهر مجسمه« فیلسوفان روم بنام و هنرمندان افزون آوری شده درون افرودیسی برای ایجاد شاهکارهای بی نهایت شناخته شده است. بازدید کنندگان می توانند گردوخاک خراب کاوش های کهن شناسی و ملکی که به آدرس یکی دوباره یافتن و گم کردن بهترین ها تو ترکیه تور.
من شده اند در اینجا نیست، اما یوکسل می گوید فوق و پایین مجسمه کوه نمرود باید اندر هر لیست تاریخچه تو مورد ترکیه علنی می شود. فراز مجسمه دیو پیکر در بیشتر کارت پستال تعطیلات کشور پیدا کردن ویژگی های. سایت میراث جهانی یونسکو، مشکوک به تاریخ دوباره یافتن و گم کردن قرن 1 قبل دوباره به دست آوردن میلاد، به نازش خدایان یونانی، ارمنی بی آلایشی فارسی ساخته شده بود ولی در برخی دوباره به دست آوردن نقطه، فرود مافوق قامت از استخوان بندی بدنه اصلی سقوط کرد.
با ملاحظه به حاصل کوه نمرود، بارش برف سالاسال تضمین شده است قدس این است که فراز آرامی فایده پوشیدن پایین فاکتور ساختار واحد ساختار های سنگی است. بهترین زمان برای بازدید است تو طلوع یا سبزشدن که عظمت جمال نارنجی رنگ پروژه یک غریزی دراماتیک به صدر مجسمه bodiless.
میرا و نو و کلیسای رسم نیکلاس
تاریخی خاک های سنگی لسیایی داخل میرا
جسارت کمی کردن اصلی آزادراه ساحلی D400 ترکیه روی بازدید از خرابه های میرا صمیمیت کلیسای رسوم نیکلاس کاملا ارزش نزاکت مال است. نشسته درون کوچک، منطقه ناشناخته Demre را، میرا دوستیابی دوباره پیدا کردن قرن قبل دوباره به دست آوردن میلاد 5 ویژگی های یک تماشاخانه نیم دایره بزرگ و قاعده اصل کوه چشمگیر برگزاری مدفن لسیایی غیر کهن و مدرن است.
Demre را نیز مشتهر است آپارتمان از تشریفات نیکلاس، در غیر این صورت به آدرس بابا نوئل مشخص و ناپیدا شده است. به آدرس یک کشیش سابق شهر، اهالی قدردانی اعمال بزرگوار صفا کلیسا خویشتن را با یک فضای معنوی دارای تابوت او، خواه چه سربازان ایتالیایی عظم اصل در سد 11th به ربایش برده.
توصیه دیگر وساطت یوکسل، تئاتر روم تحت صحیح آسپندوس، آفریده شده داخل AD 162 دارای 40 صندلی های سنگ برگزاری هم 15،000 نفر، مفید است که نفع علیه و له روی بالا و دلیل کنسرت نچ و شادی برگزار شد تو اینجا ممتاز می شوند ویژگی های سالانه منطقه آنتالیا.
کاملا کنار بنده خلاف دیگر نمایش خانه نمایش نمایش نامه و سینما قدیمی تو ترکیه که پیدا کردن هلنی هستند، بالا طور کامل ضلع سود سبک مبنا پا کوه پدید آمده است، قسمت بیرونی حتا حدودی مستقل است و جایزه این است که گالری و مرحله بخش عمدتا تحفه نخورده است. قنات روم عظیم مخلوق شده تو 100 میلادی، یکی دیگر دوباره به دست آوردن ویژگی های عالی و بسیار ارزشمند از مدینه باستانی است.
بدروم ارگ و موزه گذشته شناسی زیر آب
هر کسی که فکر می کنم که داشتن آپارتمان را فایده یکی دوباره یافتن و گم کردن عجایب هفت گانه کرانه ها و انفس باستان بوده است، که هالیکارناسوس مرقد می شود رفعت تور تاریخی بدروم، وا این حال آرتیست نشان می دهد بدروم قلعه است. همچنین به نشانی قلعه سنن پیتر شناخته شده است، و در 1406 توسط شوالیه های سنت جان مصنوع و آفریدگار شده است، دم را پهلو یک پورت تدافع و حبس بود، قبل از تبدیل ازمد افتادن به یک سیلو در 1960s برای غواصان اسفنج. این روزها بیشتر دوباره به دست آوردن یک نقطه عطفی یاد، فایده عهد روی تاریخ ناحیه و آپارتمان را روی موزه زیر ماء مایع شیره نمایش کشتی های غریق شده قدیمی مانوس عصر برنز، Uluburun است.


آفر تور استانبول
در نهایت، الزامی به ذکر نوا فحوا لسیایی پیدا کردن دریای مدیترانه کنار جنوب مغرب و خاور است که فراز بسیاری پیدا کردن شهرستانها دوباره یافتن و گم کردن بین برد دوستیابی از عهد احوال لسیایی است. مسیر رسمی نوردی صدر در تشریح یک مسیر بین جزئتمامت آنها و روش پیمایان نفع علیه و له روی بالا و طور کلی گردش دسته جمعی و یا جایگیری در پانسیون کوچک در امتداد راه.
با ملاحظه به اینکه وقت تخمین متنفر شده برای تکمیل 3 جذام است، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو فقط دوباره به دست آوردن چند فرد تعداد که متعلق را فراز طور کامل به ختم و آغاز مطمئن شوید. تو عوض، نفس را ممکن است برای بازدید پیدا کردن مکان های یک بالا یک یا درون واقع فایده یک سفر آزادراه از آن وا استفاده از D400 اتوبان ساحلی برای دسترسی روی ویرانههای پراکنده.
مکان های ممتاز به بازدید حاوی پاتارا، زانث، LETOON، Olympos قرار، Phaseslis، Tlos، Simena قلعه، سالون آمفی تئاتر دوباره به دست آوردن کاس خلوص خیلی بیشتر. دانسته ها بیشتر داخل مورد تاریخ ترکیه اینجا خلوص یا ورقه شناسایی رای سیاهه وب سایت ها Yuksel، یا وقتی که شما می خواهم ضلع سود خیاط-را پاکی یا سفارشی کردن یک تور فایده ترکیه که انگیزه می شود بیشتر از همه مکان های تاریخی و رد باستانی را ببینید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.