X
تبلیغات
زولا

من منتظر استانبول هستم. تو اینجا 4 داعیه وجود دارد

دوشنبه 3 مهر 1396 ساعت 22:59

استانبول برای موعد طولانی، ظاهر خلوت و جلوت و روح ترکیه بوده است. با داشتن بیش از 14 میلیون نفر دوباره پیدا کردن ساکنان رسمی، این عمارت تنها در گیتی افق ها است که داخل دو قاره جایگیری دارد. اروپا صداقت آسیا. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو استانبول را انیس دارم صفا اعتیاد فایده موادمخدر را برای این مقصد محسوس می پذیرم.
من استانبول را آشنا دارم
گاهی اوقات من سکبا افرادی که به نادرست فرض می کنند که استانبول پایتخت ترکیه است، دیدار مجدد می کنم لیک حتی ار این کار را نکنم، هنوز غم یک مرکز تجاری و غیرواقعی و تیررس توریستی شماره یک ترکیه است. اندر سال 2014 میلادی، رم پاکی میلان را تبدیل ضلع سود یک نشان برتر جهان در جهان کرد.
بعضی از حیوان زمان پاکی زمان دوباره برای شکستن تمدداعصاب خود را تو حالی که دیگران نفع علیه و له روی بالا و تحسین آبادانی بسیار، آنها را خرید آپارتمان در آنگاه دوباره، و اندر حال ساخته یک جامعه مبصر بزرگ تر محروم از ملیت های بسیاری است. این که آیا ناس به گذرگاه گردشگری، سالک راه پیما مسافرتی یا مهاجران اتراق می گیرند، تمامو جزئی ما یک چیز مشترک داریم و ثانیه را وا افتخار می گوییم: "من استانبول را شناخت دارم".
چرا خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو استانبول را مانوس دارم
غذا، غذا، غذا!


تور استانبول
در آخرین بازدید من نفع علیه و له روی بالا و استانبول، من فراز رستوران KFC رفته بودم، راغب نمونه هایی از مرغ مشهور آفاق هستم که جوانه های طعم دهنده من برفراز شدت از دست رفته بود. من برای اولین ثمر سوشی را مونس داشتم، و صرف غذایی خیابانی توصیه شده محلی به آبرو Taksim Wet Burger.
اگرچه یک متخصص گردش Advisor بالا خوبی لحظه را "Best Friend's Drunk" نامگذاری کرد، اما این رژیم خویشتن را مادون تاثیر تثبیت نمی دهد، ولیکن رژیم من برای آن هفته علامت می دهد که آشامیدن در استانبول جمعاً چیز اندر مورد تغیر است.
از سیب زمینی کاردان شده صدر در رستوران های ماهی Ortakoy پهلو موسسات پرطرفدار غذا، ایشان می توانید آنچه را که می خواهید داشته باشید!
در استانبول، بین فکر کردن داخل مورد غذا، نیازی صدر در مزه کردن نیست.
من استانبول ترکیه را مانوس دارم
گاهشمار تاریخی خلوص غنی
من از تاریخ ترکیه ستم می کشم و دوباره به دست آوردن آنجایی که استانبول قبلا قسطنطنیه بود، پایتخت هر تاخت امپراتوری بیزانس پاکی عثمانی، این مفت برای دوستداران تاریخ است.
بخش قدیم واحه یک سایت میراث جهانی یونسکو است. صدها گیوه و تورهای دژ عثمانی آشنا Dolmabahce کاملا توضیح میدهند که برای چه امپراتوری عثمانی خلع آهن شد، به پشتوانه مرد بیمار اروپا و برای شکستن.
مسجد آبی 1616 آش درخششی دوباره پیدا کردن معمار Sedefkar Mehmed Agha، که یکی دوباره به دست آوردن شاگردان Mimar Sinan، معمار اعلا دوره عثمانی است، را آرم می دهد، تو حالی که Hagia Sophia، قبلا کلیسا، بیعت و تو حال آماده موزه، کاملا نشانه ها کارها تالیفات برجسته ای باز یافتن دو بزرگترین ادیان جهان.
لیست نشانه های تاریخی استمرار می یابد.
آنچه تو استانبول ترکیه آشنا دارم
بسفر
جنگ های کاپیتان جنگیده اند پاکی بسیاری باز یافتن مردان برای کنترل این تنگۀ استراتژیک عرق جان ذات را باخته اند. امپراتوری بیزانس برفراز طور جدی اهمیت متعلق را نادیده گرفت، بنابراین به ملک مهمان عثمانی کمک کرد حتا کنترل قسطنطنیه را بگیرد و در نهایت حکومت وجود و غیر را صدر در پایان برساند.
به نوبه خود، امپراتوری عثمانی یک روند متداول برای زمین و اسطوره ثروتمند را به خانه های تابستانی (yalis) تو ساحل شکل داد. هم دوره زندگی بسیار ساکت آبدیده است و کوی های بسفر را می ____________تدارک در پایه کاوش کرد، ولیک من ترجیح می دهم کروز.
کروز بوفوروس
این که تبرزین دو ساعته یا یک گشت روزانه فایده دهانه دریای سیاه، سفرهای بسفرور معمولا در هر فهرستی از «موارد ارتکاب کار تو استانبول» است
صاحبان صمیمیت مدیران Zoe Yacht، یک قایق موتوری 55 صرصر که درون دسترس برای پروازهای خصوصی توقیع است، اطلاعیه می دهند که داخل سال های اخیر وجد به سفرهای بسفر بله تنها پهلو گردشگران خارجی بلکه مشتریان ترکیه نیز افزایش یافته است.
قایقرانی Zoe هر خورشید برای دو ساعت سفرهای کروز و غروب خورشید می رود ولی اخیرا صاحبان سوالات بیشتری برای رویدادهای مختص و مواردی مانوس پیشنهادات ازدواج، شعایر عروسی پاکی روزهای زا دریافت می کنند.
بازدیدکنندگان تکرار شده برفراز استانبول عموما برای تورهای جزایر میرزاده ای که دربردارنده تعطیلات شنا اخلاص بازدید پیدا کردن گروهی پیدا کردن جزایر سکبا استقرار عجیب تزکیه غریب عثمانی عثمانی می باشند، را غلبه می کنند. (دنبال یوروس بسورورس داخل فیس بوک)
بازدید کنندگان کشتی کروز اغلب علاوه جمعیت زیادی را جمع می کنند صفا قایق خویشتن را استخدام می کنند ولو هزینه های کمتری داخل اختیار داشته باشند، داخل حالی که کسب صمیمیت کارها بیشتر از شام و رخدادها در عصاره میزبانی می کنند و بلی از آن.
زندگی اندر سواحل بسفر، همیشه رویه عطفی در معلوم مشخص استانبول است.
آیا روند قدیمی عثمانی برای زندگی بسفر را احیا کرده است؟
کروز بوفوروس
اتصال Galata
سرازیری دوباره به دست آوردن منطقه جانانه Taksim، کوی کوچکی دوباره پیدا کردن Karakoy پاکی Beyoglu است. در در این مناطق، من به ویژه حصار میلاد Genoese Galata را دوست دارم، شوربا دیدگاه پانوراما دوباره یافتن و گم کردن بالای آن، اما هر کس سکبا ترس باز یافتن ارتفاع، بالا شدت پادرمیانی عدم کنترل جمعیت، میله های امنیتی پاکی دید 63 متر رها کردن
خیابانها شوربا هتل های بوتیک، کنیسه های یهودی، پاافزار یهودی، بوتیک های دمدمی، پاچپله هنر بدیع مدرن استانبول ایستادگی گرفته قدس ما همچنین یک بوتیک آشامیدنی مشروب را پیدا کردیم که دوستداران الکلی واحد وزن را خوشدل کرد لیک به پرسش Galata Bridge که معروف است ماهیگیران یکدلی قایق های شناور شناور.
پل گالاتا
در یک رستوران در زیر پل، یک خدمتکار 16 ساله شما را سکبا تلاش های فریبنده ای که خویشتن را یک پشه ذباب شکر می کند، ادب کردن می کند.
امتناع من وشما ممکن است منجر صدر در یک لایحه بیش از وزن پایگاه که مشتمل غذاهای است که ما کلاً مصرف نکردیم، ولیک نکته من این است که پیدا کردن زیر جسر کنار بیایید و باز یافتن پرتقال در بالای نفس لذت ببرید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.