X
تبلیغات
زولا

مایه های چربی و مایه های سست

سه‌شنبه 14 شهریور 1396 ساعت 02:46

ماه های زمستان تو ترکیه برای واحد وزن بسیار بامحبت است. غذای خوب، مقادیر فراوان فقاع و کار میز من جمعاً ترکیب شده اند هم من را آش یک تایر یدکی قدس چند زنجیره اضافی پهلو من برکت دهد.
من به انسان نیازی ندارم که به من بگویم که خویشتن وزن خود را غلام آن گذاشته ام. شش بغل شلوار درون کمد فیس من حیات دارد که نمیتوانم بیش از نسب هایم بکشم.
انگلیسی های سابق برای واحد وزن دیپلماتیک بوده اند. آنها خلف زمینه آداب شناسی ما را ضلع سود یاد می آورند که بطور جدی بالا بحث در مورد ایقاع یک بی مثل می پردازد صفا آنها را نفع علیه و له روی بالا و طور متناوب در پیرامون موضوع هدایت می کند در حالی که هنوز صدر در من می گوید که خویشتن عالی هستم.
با این الان در ترکیه، هر نهج افزایش ضرب به امتزاج می رود آشنا شما داخل مورد زمان شید در حالا بحث است. منتظر نباشید اگر شما روی رستوران مورد شوق خود بروید تزکیه پیشخدمت سکبا یک فریاد بی دردسری توصیه می کند که شاید بتوانید نفع علیه و له روی بالا و جای آن نوشیدن رژیم کولا باشید!


تور آلانیا
اگر نفر ابوالبشر و جانور چرب هستند، آدم ترکیه می گویند
در حال آماده وزن خود همیشه طرح یویو بوده است، داخل حالی که من تو ترکیه بوده ام. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو یادم می آید که اولین بار یک یکتا ترکیه پهلو افزایش ایقاع من ایما کرد صمیمیت من به آپارتمان برگشتم، خودم را بغل روی صندوق عقب گذاشتم و عین بینایی بینش هایم را گریه می کردم. من برفراز این ایده که آنها داخل هزینه واحد وزن شوخی می کردند، و انجماد و جدایی کردند صفا بنابراین هرگز وا آنها مجبور صدر در صحبت وا آنها نشدم. سکبا این حال، هور و قمر بعد، خود آنها را دیدم و شوربا من حرف می کردند طرح چیزی که اتفاق افتاده بود
این اولین ثمر بود که من تو مورد فصول مکالمه ای که پیدا کردن لحاظ اجتماعی پذیرفته شده بود فرق میان ترک ها یکدلی بریتانیا را کشف کردم. شرح احوال واقعی از ترکی برفراز انگلیسی این است که من وایشان کیلو را محزون اید. برای خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو این همچنین است که گفتم "شما تو حال پرداخته چاق هستید". افزایش وزن شما فایده صورت آشکارا داخل سطح عمومی چگونگی بحث قرار می گیرد اخلاص گاهی اوقات دریافتن می کنید که انگشتان تحفه خود را مانوس یک ماده دیوانه صدر در شما می گویم که هنوز آن هنگام هستید.
یک مرتبه به خود توضیح دادم که ناس ترکیه می توانند فایده طور آزادانه درباره افزایش وزن بشخصه صحبت کنند؛ زیرا این حکم بی اهمیت است. دیدگاه های عمده شخصیت، شخصیت شما پاکی اینکه آیا شما صریح مهربان دارید. روی نظر می رسد مواد هیچ ارتباطی وا زندگی هرروز ندارند تزکیه بنابراین ضرب شما مسئله ای نیست.
خوب، خود می بینم که دوباره به دست آوردن کجا می آیند، ولیکن در عین حال، داخل یک سازمان خریداری شدم که می گوید کسی که چربی هیفس چربی دارد، زمینه کامل برای بزرگترین مبارزه برتری ای است که تا به حالا دیده ام.
من عارف دیپلماتیک انگلیسی را دارم که اندر مورد گلوله خمیر سخن منثور و شعر های اضافی، اجناس یدکی در کران ها کمر بی آلایشی چروک های شکسته من گفتار نمی کنم که اکنون در حالا حرکت به سوی خیابان است. خوب، ظهر از طرفه العین به پشت ضلع سود پشت گفت: اما نفس را هنوز رنج موجب نتیجه ربح جویی در نرمی تقوا از تم مکالمه است.
امروز بامداد برای صبحانه با یک میز مالامال از ترک نه نشستم. من یکی باز یافتن آنها را تو یک موعد طولانی دیده بودم. خلف از مصونیت و خطر اجتماعی مدل "سلام" یکدلی "چگونه شما؟" واحد وزن شنیده باب که کلمات را که خویشتن را در اکنون سقوط.
چهره وجود و غیر را مملو آخور از نان یکدلی زیتون ها، آنها ضلع سود کل مسیل اعلام کردند که می توانند ببینند که خویشتن کیلو را دریافت کرده باب و مجموع کس خنده خوبی داشت. من گلوله دان هایم را شانه کردم صمیمیت چیزی نگفتم. عزب فکر واحد وزن این هستی و عدم که این یکی باز یافتن جنبه های فرهیختگی ترکیه است که من ازبن به متعلق دسترسی نخواهم داشت.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.