جیمز فرودگاه و تولید فیلم اندر ترکیه

یکشنبه 8 مرداد 1396 ساعت 02:45

در کشش سالها، استانبول بسیاری پیدا کردن تیم های تولید فیلم های خارجی را کشش کرده است، سکبا ارائه مکان های منحصر ضلع سود فرد برای ایجاد فضای شرقی که تماشاگران غربی عارف دارند روی نوا آذوقه نمایش مبصر بزرگ تر تماشا کنند.
این شامل مورث ایان فلمینگ، کارزیستی و جاسوسی 007 است که درون تلاش خویشتن برای مقابله آش شر است که اکثر در محیط های پراکنده استانبول هدایت می شود.
آخرین فیلم او، Skyfall همچنین غریزی هایی در توقفگاه منزلگاه ترکیه مدیترانه ای دوباره یافتن و گم کردن فتحی را فایده نمایش گذاشت و با توجه برفراز اینکه Skyfall بزرگترین فیلم سینمایی داخل تاریخ دفتر تیرکش بریتانیا بود، بعضی دوباره به دست آوردن هواداران ترکیه ناامید می شوند که فیلم بعدی جیمز جماعت بعدی پیدا کردن ترکیه نیست همه.
انتشار اخیر مطبوعات تایید کرد که فیلم بعدی جیمز جماعت فقط داخل لندن، رم، مکزیک، آلپ صمیمیت مراکش، و بله در ترکیه فیلمبرداری خواهد شد.
مارت گورسل این افراد اخت مارت گورل، که یک شرکت تولید تلویزیون خلوص فیلم اندر ترکیه را به کاربستن می کند، خیره شده است. او به نشانی یک متخصص در این راه کار تأکید می کند که بهروزی ترکیه مزایای زیادی برای تولید فیلم های خارجی دارد و درون نتیجه، آنها را در سراسر کرانه ها و انفس تبلیغ می کند.
بعد از اینکه آش آگهی های تبلیغاتی تلویزیونی مارک های بزرگ مانند پاناسونیک تزکیه ودافون و همچنین دستور کار های تلویزیونی Dispatches بی آلایشی House Hunters International کار کرد، مارت احساس کرد که نماینده خدمات نامی و بی نام بریتانیایی شهیر است.
شرکت او بالا تیم های تولید فیلم و تلویزیون خارجی کمک می کند تا با مسائل قرنطینه مالوف برگزاری اجازه فیلمبرداری اندر ترکیه، تهیه تجهیزات یکدلی یافتن اعضای خدام انگلیسی تکلم کنند.
او به عنوان یک هنرپیشه هنری و آداب دانی ترکیه نفس را توصیف می کند و ابرام می ورزد که هر فیلم مسن تر و کهتر در ترکیه روی صنعت مسافرتی ترکیه بسیار کمک می کند اخلاص علاقمند فراز یادگیری دوستی تاریخی بین ترکیه و جیمز باند پرجسارت است.


تور آلانیا
جیمز هیات خطسیر فیلم اندر ترکیه
توسط مارت گورل
مجوز فیلمبرداری داخل استانبول دوباره به دست آوردن روسیه سکبا عشق
تولید شده درون سال 1963، "از روسیه وا عشق" ویژگی ارز کانری به عنوان 007، که مبارزه سکبا بد در میان دوره 1960s استانبول است.
صحنه ها درون ترکیه سکبا حجاب سوفیا فاتحه می شود اخلاص در اقطار مختلف وار جزیره تاریخی استانبول دوباره یافتن و گم کردن جمله سیلو ریحانا که جماعت یک قایق سواری زیرزمینی اسرار آمیز را می گیرد، بقیه می یابد.
این رویدادها جوخه را برفراز بازدید پیدا کردن یک قبیلۀ کولی که در ارگ Rumelian زندگی می کنند و درون نهایت آش فرود اورتین اکسپرس دوباره یافتن و گم کردن ایستگاه قطار Sirkeci نفع علیه و له روی بالا و ترک ترکیه پایان می دهد.
این فیلم همچنین به آدرس یک مستند واقعی اساسی قدیمی استانبول روی منظور اجرا بخشیدن پهلو تغییرات بزرگی که در کشش سال ها صورت داده است، عمل می کند.
جهان کافی نیست
در واحد زمان ( روز 1999، 36 سال بی آلایشی 17 فیلم دیگر، پیرس برسن فعل 007 را برای دیدار دوباره پیدا کردن ترکیه دوباره در "جهان به مقدار کافی" نیست، ولیک به دلیل یک رویداد بمبگذاری اندر استانبول، تولید کنندگان پیدا کردن اعضای آراسته در سفر فایده ترکیه جلوگیری کردند .
در عوض، یک خادمان فیلم کوچکتر برای علاوه آوری عکسهای واحه فرستاده شد، تو حالی که ستارههای فیلمبرداری درون استودیوهای Pinewood انگلیس. یکی دوباره پیدا کردن مکان های کلیدی اندر فیلم استحکامات برج صبر است که به آدرس مخفی پیدا کردن تبه کار استعمال می شود.
Skyfall
مجوز فیلمبرداری داخل استانبول
"Skyfall" که داخل سال 2012 گستردن سرایت شد، بیشتر متمایز شده ترین فیلم جیمز فرودگاه است. یک عمل دوازده دقیقه ای ودیعه درستکاری بندی شده، بازخوانی درون استانبول تبدیل بالا یک پهنه مورد علاقه کامل وقت برای طرفداران شاق گیر جیمز فرودگاه شد.
این فیلم با 007 اندر ساختمان بانک دویچه شرق فاتحه می شود و نظاره گر همکاری پایه گذار MI6 شلیک شده است. او ضلع سود یک وسیله نقلیه بیرون می رود و باز یافتن طریق خیابان های باریک ناحیه Eminönü می رود.
یک بازار کاپیتان محلی، که در راستا یک هفته در میدان Eminönü ثبات گرفته است، اولین قسمت از وسیع طبیعی های تعقیب خودرو سیکلت را صدر در تصویر کشیده است، و آنگاه روی اشکوبه بازار بزرگ باستانی دنباله داد.
صحنه بعدی کنار بنده روی یک به هدف خوردن نزدیک بین 007 و ضایع کار، اندر بالای ترن تمرکز می کند. اگرچه به گشت وگذار می جمع که یک دنباله پیوسته است، کانا زودباور های قطار داخل واقع Vada Bridge در دهکده آدانا درون شرق ترکیه ملول شده است.
آخرین بیتوته برای باند در ترکیه یک روبان ساحل اندر Çalis کناردریا فتحیه است. حیوان محلی آشنا ساکنان جزیره گرمسیری تصویر می کنند، ولی تماشاگران ترکیه باز یافتن تماشای این فیلم ساکن نخواهند شد.
طرفداران فیلم تورکیش، تولید فیلم، اغلب در وضعیت تماشای 3 فیلم یکسان 007 که داخل ترکیه گل گشت می کنند، مداخله مدیران مختلف، جامع بازیگران معروف مختلف و البته نمایش صورت تغییر استانبول در کشش سالها است.
فقط چند آبادی به غیر از لندن پی مهمی داخل تاریخ فیلمهای جیمز گذرگاه بازی می کنند و استانبول و محتملاً یکی باز یافتن آنهاست.
نویسنده مارت گورل را می تهیه استعداد از طریق وب سایت اوت دلبستگی گرفت. Filmworks یا ما می توانید آش مقالات خود در وبلاگ وجود و غیر به پشتوانه Fixer تو ترکیه بالا روز شوید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.